Green color

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN HEMEN ARAYIN
Magicplast Lazer Epilasyon Merkezi - Şişli / İstanbul
Telefon : 0212 233 55 85
Lazer Epilasyon Seansları Opr. Dr.Güner Uysal Denetiminde yapılmaktadır.
Anasayfa JetPeel - Jet Clean
JetPeel - Jet Clean

JETPEEL – JET CLEAN  - Su ile Cilt Soyma

Mükemmel, ışıldayan bir cilt bizim asıl aksesuarımızdır. Hangi yaşta olursak olalım hepimiz sağlıklı, bakımlı, güzel bir cilde sahip olmayı isteriz.

 Cildimiz gün boyu çevre koşullarının etkisi ile kirlenir. Egzoz dumanları, makyaj artıkları, cildin kendi salgıları, mikroorganizmalar cilt üzerinde birikir ve cildin normal işlevlerini yerine getirmesini engeller. Ayrıca  nikotin, alkol, sağlıksız  beslenme, yetersiz uyku gibi etkenler de cildin yapısını olumsuz etkiler.

Genlerimiz için bir şey yapamayız, ancak çevresel etkenleri kontrol edebiliriz.
JetClean bakımı cilt dolaşımını düzenler ve cildin gözeneklerini temizler.
Yaklaşık 20 dak. Süren bu bakımı haftada bir kez uygulayabilirsiniz.

 

UYGULAMA ALANLARI:

Yüz, boyun ve dekolte bölgesine, yenileme ve tedavi gerektiren vücuttaki diger bölgelere uygulama yapılabilir.

JETPELL NEDİR?

JetPeel hızlı ve ağrısız bir şekilde uygulanan doğal bir yöntemdir. Klasik bakımların aksine, JetPell cilde temas etmeden, özel başlıkları sayesinde gerekli olan doğal elementleri (su, oksijen, minareler, solüsyonlar, vitaminler) dermis tabakasına kadar ulaştırır. İlk uygulamadan itibaren, ciltte ayırt edilebilir bir yumuşaklık, nemlilik ve parlaklık sağlar..Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için uygulanabilecek en kolay ve en yeni cilt bakım yöntemidir.

JETPELL NASIL UYGULANIR?

Özel tasarlanmış handpiece başlıkları sayesinde basınçlı hava ve serum fizyololojiği birleştirip cilt  yüzeyinede INJET teknolojisi ile mekanik peeling yapılarak cildin bakımını ve yenilenmesini sağlayan; ilaç vitamin ve destekleyici maddenin cilt yüzeyine ve alt katmanlarına geçişini hızlandıran bu yöntem, son yılların en doğal ve etkili teknolojisidir. INJET teknolojisi; ürünlerin cildin derinlerine kadar yedirilmesini sağlarken, aynı anda cilde mikro masaj yapar. Ayrıca gözenekleri açarak, yıllar boyunca doğal olarak orada birikmiş parçaların ve ölü derinin nazikçe uzaklaştırabilmesine imkan veren bir sistemdir.
Kullanılan viteminler:

Vitamın B5,  Hiyalüronik Asit, Vitamin A+E

 

UZMANA SORU SOR

 

Jetpeel

Jetpeel