Green color

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN HEMEN ARAYIN
Magicplast Lazer Epilasyon Merkezi - Şişli / İstanbul
Telefon : 0212 233 55 85
Lazer Epilasyon Seansları Opr. Dr.Güner Uysal Denetiminde yapılmaktadır.
Anasayfa Hakkımızda
Lazer İstanbul; Hakkımızda

Magicplast, 1 kasım 2004 tarihinde estetik ve güzelliği ilgilendiren ameliyatlar ve diğer ameliyatsız uygulamaları tek çatı altında bir bütün olarak sunabilme hedefi ile kuruldu. Kurulduğu günden bu yana her zaman daha iyiyi sunma amacı gitikçe artan müşteri kitlesi ile cevap bulmaktadır.

Magicplastta tüm estetik ameliyatlar yanında saç ekimi, lazer epilasyon ve diğer lazer tedavileri, lazerli ameliyatlar(lazerlipoliz, lazer ile yüz germe)  botox tedavileri ve dolgu işlemleri gibi birçok alanda başarılı tedaviler uyguluyoruz. Web sitesinde bahsi geçen tüm genel anestezi gerektiren uygulamalar anlaşmalı olduğumuz cerrahi merkezlerde yapılmaktadır.

Op.Dr.Güner UYSAL hakkında;

Dr.Güner UYSAL 1969 Demirci/Manisa doğumlu ve bir erkek çocuk babası. İlk ve orta öğrenimini Demirci'de tamamlamış, Tıp eğitimini Akdeniz Üniversitesi Antalya Tıp Fakültesinde almış, Estetik Plastik Cerrahi ihtisasını 2001 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesinde tamamlamıştır. 2001-2002 yılları arası Adıyaman Devlet hastanesinde görev yaptıktan sonra devlet görevinden ayrılarak serbest çalışmaya başlamış, 2004 yılında kendi merkezini kurmuştur.

Aynı zamanda 2002-2006 yılları arası bazı özel hastanelerin Plastik Cerrahi bölüm direktörlüğünü yapmıştır. İnsan olarak aynı çizgide kalmak ama mesleğinde sürekli daha iyi olmak Dr.Güner Uysal'ın en büyük arzusudur. Dr.Güner Uysal tüm yurt içi ve yurt dışı kongre ve toplantıları olabildiğince takip etmekte, davet edildiği bilimsel platformlarda tecrübelerini meslektaşları ile paylaşmaktadır. Dr. Güner Uysal TEPCD, EYBCD ve ISAPS üyesidir.

Halen Şişli'deki muayenehanesinde mesleğini serbest hekim olarak icra etmektedir.

 

Jetpeel

Jetpeel