Green color

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN HEMEN ARAYIN
Magicplast Lazer Epilasyon Merkezi - Şişli / İstanbul
Telefon : 0212 233 55 85
Lazer Epilasyon Seansları Opr. Dr.Güner Uysal Denetiminde yapılmaktadır.
Anasayfa Erkek Lazer Epilasyon
Erkek Lazer Epilasyon

Erkek Lazer Epilasyon

Erkek Veya Kadın Lazer Epilasyon Arasında Fark varmı?
Lazer epilasyon uygulama açısından ele alındığında erkek veya kadın arasında fark yoktur. Lazer epilasyon uygulaması aynı olmakla beraber bir çok erkek daha kalın kıl köklerine sahip olduğundan lazer epilasyon uygulamalarında daha iyi ve hızlı sonuç alabilmektedirler.

Lazer epilasyon uygulamasında lazer yani yoğunlaştırılmış ışık Epilasyon-8 teknolojisi kullanıldığından ışık enerjisinin emilimi "soğurulması" gerekmektedir. Bu nedenle kıl ve kıl kökü ne kadar koyu renkte ise lazer epilasyon o kadar etkilidir. Lazer epilasyon süresi bu nedenle açık renklerdeki kıllar için daha uzun sürmektedir.

Erkek Lazer Epilasyon Erkekler Hangi Bölgeler için Lazer Epilasyon yaptırıyorlar?

Erkek lazer epilasyon yöntemine aşırı tüylenme "kıllanma" durumlarında başvuruyorlar.Göğüs bölgesinde aşırı kıllanma, sırt bölgesinde aşırı kıllanma, omuz bölgesinde aşırı kıllanma, ense bölgesinde aşırı kıllanma, Lazer Epilasyon Erkek Lazer epilasyonbatıklarda aşırı kıllanma gibi durumlarda lazer epilasyon yaptırma talebi çok olmaktadır.

Ayrıca bakımlı erkekler dediğimiz "metroseksüel" erkekler sakal bölgesinin düzeltilmesinde, kaş aralarındaki fazla kılların alınmasında, ellerinde ve ayaklarındaki kılların alınmasında lazer epilasyon metoduna başvuruyorlar.

Erkek Lazer Epilasyon Uygulamaları

Günümüzde erkekler kendilerine daha bakar oldular. Bakım için estetik cerrahi yöntemleri, kozmetik ürünleri, ve Epilasyon-3 lazer epilasyon ile ilgili Kurumlar ve bazı Güzellik merkezleri kullanılıyor.Lazer epilasyon bir çok erkek tarafından tercih edilen bir epilasyon yöntemi Özellikle istenmeyen tüyler erkekler için de dert..

Omuz, sırt ve göğüs bölgelerinde istenmeyen tüylerin alınması için kullanıldığı gibi bir çok erkek kaş arası, ense, boyun, eller ve ayaklarındaki tüylerini temizleme konusunda lazer epilasyon yöntemini kullanmaktadır.

Uzmana Soru Sor

 

Jetpeel

Jetpeel